Igrao sam Angolu iz iksa u dvojku: Lider ne planira kiksati do kraja prvenstva

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 21.03.20. | 21:46

Obje utakmice danas došle "iz iksa".

Atletico Petroles De Luanda je momčad s najviše titula u Angoli. Ta ekipa je trenutno lider prvenstva, i radi sve kako bi upisala novu titulu.

Veliki korak ka konačnom cilju napravio je lider današnjim trijumfom protiv Bravosa. I to u gostima – 3:0.

Atletico Petroles se mučio samo u prvom poluvremenu, ali je i tada bio bolji na travnjaku. Međutim, držao se domaćin sve do 54. minute kada je Jano pogodio i nagovjestio konačan rasplet. Bio je to uvod u uragan gostiju u trajanju od 15 minuta. Vrlo brzo su pogodili Vivi i Toni.

U drugom meču dana Interclube je bio bolji od Recreativa (2:0). I ovaj meč je došao iz „iksa“. Domaćin je tek u nastavku slomio otpor vrlo žilavih gostiju. Ipak, poslije gola Patija sve je bilo lakše za Interclube.

(Foto: Reuters/arhiva)