REUTERS/Rodrigo Antunes
REUTERS/Rodrigo Antunes

VIDEO Portugal se oporavio od Hrvatske, Ronaldo zabio dva komada u pobjedi protiv Irske

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 11.06.24. | 23:09

Prošlotjedni protivnik Hrvatske na kontinentalnu smotru ipak će otputovati u pobjedničkom raspoloženju

Portugalska nogometna reprezentacija u posljednjoj je pripremnoj utakmici pred nastup na Euru na domaćem terenu u Aveiru svladala Irsku s 3-0 (1-0). Nakon što su u subotu poraženi od Hrvatske 2-1, Portugalci su se ovom pobjedom vratili na pobjednički kolosijek uoči puta u Njemačku.

Prouči cjelokupnu ponudu na Germaniji i zaigraj odmah (Igraj odgovorno, 18+)

Prvi gol na utakmici postigao je Joao Felix (18), dok je u nastavku dva puta suparničku mrežu zatresao 39-godišnji Cristiano Ronaldo (50, 60).

S ta dva gola Ronaldo je dodatno popravio svoj rekord po broju pogodaka za nacionalnu selekciju, sada je na njih 130 i to u također rekordnih 207 nastupa.

Pogotke s utakmice pogledajte OVDJE (Sportklub)

Portugal će na Euru igrati u skupini F, prvi suparnik bit će mu Češka 18. lipnja. Slijedi susret protiv Turske 22. lipnja, dok će u 3. kolu igrati protiv Gruzije 26. lipnja.



Euro 2024, skupina F

1. kolo

Utorak, 18. lipnja

Turska – Gruzija 3-1

Portugal – Češka 2-1

2. kolo

Subota, 22. lipnja

Gruzija – Češka, 1-1

Turska – Portugal 0-3

3. kolo

Srijeda, 26. lipnja

Češka – Turska 1-2

Gruzija – Portugal 2-0


Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.

(Hina)


Tagovi

EUROEuro 2024PortugalPortugalska nogometna reprezentacijaIrskairska nogometna reprezentacijaCristiano Ronaldo

Ostale Vijesti