
El Pistolero odbio Gremio, uskoro će i službeno postati slobodan igrač
Vrijeme Čitanja: 2min | čet. 17.11.22. | 13:22
Bivši igrač Ajaxa, Liverpoola, Barcelona i Atletico Madrida će predvoditi svoju zemlju na nadolazećem SP-u u Kataru.
Jedan od najkompletnijih i najdominantnijih napadača u 21. stoljeću, Luis Suarez, trenutno sve podređuje SP-u i utakmicama protiv Južne Koreje, Portugala i Gane u skupini H, ali usprkos tome što mu je na pameti samo Urugvaj, to ne znači da telefon njegovog agenta ovog tjedna može ostati u ladici.
Suarez je odradio sezonu u dresu matičnog mu kluba Nacionala, a u ukupno 16 nastupa skupio je osam pogodaka i tri asistencije. No, po dolasku u klub potpisao je šestomjesečni ugovor, što u prijevodu znači da je on posljednju utakmicu za Nacional odigrao. Oprostio se sa stilom, jer Nacional je osvojio naslov prvaka Urugvaja, njihov 49., a Suarezov drugi.
Luis Suárez has turned down an official proposal received from Gremio. He has different plans for his next club. 🚨🇺🇾 #transfers
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) November 17, 2022
Suárez will be available as free agent as his contract with Nacional has expired. pic.twitter.com/RPp4bVw2C9
Iako ima 35 godina, Suarez ni ne pomišlja o odlasku u mirovinu. Na ovom SP-u se oprašta jedna velika urugvajska generacija, sigurno da im je cilj otići što je dalje moguće, a potencijalne priče o novom klubu zasad El Pistolero stavlja 'na čekanje'.
Pojavila se priča kako je brazilski Gremio poslao ponudu za Suareza, ali on je istu odbio bez sekunde razmišljanja. O klubovima i svojoj budućnosti u klupskom nogometu zasad ne želi razmišljati budući da je sve podredio SP-u.
Gremio je jedno ljeto plivao u Serie B, a budući da su sezonu okončali na drugom mjestu, dogodine će opet biti dio Serie A. Traže pojačanja, naročito u vrhu napada, ali u Suarezu ga nisu pronašli.
Tagovi
Ostale Vijesti
Uživo / Oglas 18+
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
Basket 3x3
eKošarka
Hokej na ledu
Baseball
LOL
Stolni Tenis
Odbojka na pijesku
Ragbi
Counter Strike
Dota
eNogomet
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Obavijesti o Utakmici / Oglas 18+
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.