Karačić i latvijski div kreirali senzaciju za finale

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 01.06.19. | 19:52

Čupić i Karačić na Štrleka za trofej.

Odigrana je druga utakmica polufinala rukometne Lige prvaka, u kojoj je Vardar senzacionalno preokrenuo Barcelonu i slavio rezultatom 29:27.

Vesprem na krilima Nenadića do finala

Barcelona je odlično otvorila utakmicu i nakon početne igre gol na gol, sredinom poluvremena se odvajaju, da bi na odmor otišli sa prednosti od sedam golova 16:9.

U drugom poluvremenu, Vardar se pokušavao vratiti u utakmicu, posebno preko Karačića, koji je odlično diktirao igru svoje momčadi, latvijskog diva Kristopansa i fenomenalnog vratara  Milosavljeva. Kad smo svi pomislili da je to nemoguća misija, Barcelona upada u crnu rupu, a Vardar sjajnom igrom preokreće rezultat i pobjeđuje 29:27.

Senzacionalnu pobjedu Vardara kreirali su Kristopans s 10 pogodaka, Karačić s 5 i Čupić s 3 gola, dok je kod Barcelone najbolji Gomez s 9 pogodaka.

U nedjeljnom finalu za titulu najbolje europske momčadi borit će se Vardar i Veszprem.