Podravka Vegeta

Dugo selo došlo do povijesne pobjede, Babić ekspresno dao ostavku, Podravka ima novog trenera

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 11.02.23. | 18:23

Rukometašice Podravke Vegete poražene su na domaćem terenu od Dugog Sela ’55 u 14. kolu 1.HRL za žene. Vodila je cijelo vrijeme ekipa Dugog Sela, a najviše što su uspjele do kraja poluvremena izvući podravkašice bio je neriješen rezultat, bilo je 14:14 na poluvremenu, a na kraju su gošće slavile 26:25.

Trener Željko Babić je nakon poraza od Dugog Sela ’55 na domaćem terenu 25:26 ponudio svoju ostavku vodstvu. Ostavka je jednoglasno prihvaćena od strane Nadzornog odbora RK Podravke s.d.d. Trener se uoči spomenutog sastanka Nadzornog odbora obratio i igračicama i suradnicima i poručio:

“Hvala mojim suradnicima i svima u Klubu.”

Nakon što je odluka o odlasku trenera i formalno potvrđena, odlučeno je i kako će ekipu voditi trener Antonio Pranjić koji je odradio prvi trening s igračicama.

Podravku očekuje već za vikend utakmica sa Solom je u nedjelju s početkom u 14.00 sati u ŠSD Josip Samaržija Bepo. (eg)