Slavko Midzor/PIXSELL

Dramatična bitka za naslov prvaka nastavlja se u novom terminu

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 08.05.23. | 16:36

Susret Zagreba i Nexea promijenio je satnicu

Nakon što su se izjednačili u ukupnom rezultatu, našički Nexe i RK Zagreb nastavljaju bitku za titulu. Iduća je utakmica na rasporedu već u srijedu u zagrebačkoj Kutiji šibica uz malenu promjenu. Iako je prvotno trebala biti odigrana u 20 sati, termin je promijenjen i susret će se igrati u 19 sati.

Prouči cjelokupnu ponudu za rukomet na Germaniji i zaigraj odmah (Igraj odgovorno, 18+)

Podsjetimo, nakon što su Zagrebaši s pet razlike slavili na domaćem terenu prije mejsec dana, Nexe je nošen slavonskom publikom stigao do egala 2-2 poslije dramatične pobjede 26-23 koju su ostvarili ove nedjelje. Prvak Hrvatske bit će onaj klub koji prvi dođe do osvojenih šest bodova.

Goste je do pobjede predvodio Marin Jelinić sa šest pogodaka, dok je Fahrudin Melić dodao pet. Jako dobro drugo poluvrijeme imali su i Dominik Kuzmanović, kao i Mihailo Radovanović koji je sa nekoliko obrana u posljednjih pet minuta potvrdio pobjedu gostiju. Kod PPD Zagreba šest pogodaka Miloša Kosa, te po četiri Davora Ćavara i Željka Muse uz sedam obrana Aljaža Panjtara u drugom dijelu. (eg)