Zaboravljeni u Hrvatskoj, junaci Europske lige - Mance zabio hat-trick, Galović i Dinamo uništili Zenit (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 09.08.18. | 21:17

Trenčin i Dinamo Minsk su s po 4:0 pobijedili Feyenoord, odnosno Zenit.

Puno se zanimljivih utakmica igra u sklopu trećeg pretkola Europske lige, a već su se dogodila dva velika iznenađenja u kojima su važnu ulogu imali hrvatski nogometaši.

Slovački Trenčin s visokih je 4:0 pobijedio Feyenoord, a apsolutni junak utakmice bio je 23-godišnji Antonio Mance. Ovaj napadač, koji je karijeru počeo u Pomorcu, a bio još u Istri i slovenskim Domžalama, zabio je hat-trick u velikoj 4:0 pobjedi Trenčina. Mance je u 6. minuti zabio prvi gol na utakmici, a kasnije se u listu strijelaca upisao još u 37. i 63. minuti te doveo Trenčin na prag playoffa Europske lige.

Veliku pobjedu upisao je i Dinamo iz Minska protiv Zenita. I Bjelorusi su pobijedili rezultatom 4:0, a jedan od golova postigao je 26-godišnji stoper Nino Galović, nekadašnji igrač Splita i Slaven Belupa, koji je i kapetan u bjeloruskom klubu

(Screenshot: Video)