Vukušić postigao svoj prvi gol u Belgiji

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 13.09.14. | 22:29

Hrvatski napadač Ante Vukušić postigao je svoj prvi pogodak u dresu Beverena.

Vukušić je od prve minute predvodio napad svoje momčadi koja je u gostima kod Waregema postigla 4 gola, a 'sinjski dijamant' se u listu strijelaca upisao u 64. minuti. Hrvoje Čale je ušao u 76. minuti utakmice.

Belgijski ljubitelji nogometa vidjeli su pregršt golova u današnjim utakmicama. U 5 susreta viđeno je čak 25 golova, a najefikasniji su bili napadači Standarda i Oostendea koji su zabili čak 10 golova. Uspješniji su bili gosti koji su ovom pobjedom došli do drugog mjesta na tablici dok je Standard u očiglednoj krizi jer nakon 7 kola ima tek 8 bodova.

Vodeći Anderlecht pobjedu je izgubio u posljednjim trenucima susreta protiv Liersea, a Cercle Brugge našeg Stipe Bačelića-Grgića s jednim je golom došao do pobjede protiv Cherleroia. Mechelen je s 5 golova u mreži Westerloa došao do 3. pobjede u prvenstvu.

JUPILER LIGA, 7. KOLO

Subota

Lierse – Anderlecht 2:2 (Wanderson 45', Ngawa 90'/Acheampong 50', Gohi 83')
Cercle Brugge – Charleroi 1:0 (Dussenne 15')
Mechelen – Westerlo 5:2 (Rits 25', 80', De Witte 39', Hanni 51', Godeau 54'-ag/Gounongbe 45', MacDonald 84')
Waregem – Waasland-Beveren 1:4 (Plet 36'/Robson 42', Balde 49', Sawaneh 63', Vukušić 64')
Standard Liege – Oostende 3:5 (Louis 26', de Camargo 60', Mujangi 77'/Coulibaly 48', Siani 51', De Schutter 65', 90', Canesin 71')