
Vukovar 1991 remizirao s osmom momčadi Turske, Törles Knöll postigao dva pogotka
Vrijeme Čitanja: 2min | sub. 19.07.25. | 18:54
Sastav Gordona Schildenfelda došao je do vrlo dobrog rezultata na pripremama
U završnici priprema u Sloveniji, odnosno svojoj posljednjoj utakmici u toj zemlji prije početka nove sezone, novopečeni prvoligaš Vukovar 1991 snage je odmjerio s ozbiljnim suparnikom te postigao vrlo dobar rezultat. S druge strane terena ove mu je subote bio Göztepe, inače osmoplasirani sastav prošlosezonskog izdanja turskog prvenstva, s kojim je momčad Gordona Schildenfelda došla do remija (2-2).
Štoviše, Vukovarci su sve do 83. minute bili i u vodstvu, no onda su se Turci ipak spasili od poraza, ali ne treba to umanjiti vrlo dobru partiju kluba s istoka Hrvatske. No, nije se na početku činilo da će biti ovakav kraj utakmice, jer je Göztepe poveo već u trećoj minuti, strijelac je bio Uğur Kaan Yıldız. Ipak, Vukovar se do još do kraja poluvremena uspio vratiti u utakmicu. Dapače, stigao je i preokret u režiji Törlesa Knölla, koji je najprije u 21. minuti poravnao rezultat na 1-1, a onda i u 40. minuti pogodio za vodstvo, pritom su mu asistenti bili Paul Tabinas te Robin González.
Stajalo je, dakle, tih 2-1 u korist Vukovara sve do same završnice utakmice, no onda je ipak malo popustila koncentracija Schifinih trupa, pa je Ibrahim Sabra postavio konačan rezultat. Treći je to remi za novog člana HNL-a tijekom ovih priprema, 2-2 je bilo protiv Szentlőrinca, a 0-0 s Domžalama. Isto tako, s velikih je 3-0 svladano Sarajevo, dok je Al Ittihad Kalba iz UAE-a nanio jedini poraz Schildenfeldovoj momčadi u Sloveniji (0-2).
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
Hokej na ledu
Baseball
LOL
Stolni Tenis
Mali Nogomet
Ragbi
Pikado
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.