Screenshot Sportklub

VIDEO Vukovi slavili nakon polusatnog prekida zbog navijačkih nereda u Birminghamu

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 28.01.24. | 16:36

Nogometaši Wolverhampton Wanderersa slavili su s 2-0 na gostovanju kod West Bromwich Albiona i plasirali se u osminu finala engleskog FA Cupa, a dvoboj su obilježili navijački neredi, zbog kojih je utakmica bila prekinuta na pola sata.

Pedro Neto je u 38. minuti donio prednost gostima, što su navijači Wolverhamptona proslavili bacanjem baklji na travnjak stadiona Hawthorns.

No, kad je u 78. minuti Matheus Cunha postigao pogodak za 2-0 nastalo je komešanje na dijelu tribina na kojem su se nalazili domaći navijači. Brzo je reagirala policija, a igrači su otpraćeni s igrališta. Neki igrači West Bromwicha bili su zabrinuti za članove svoje obitelji, koji su bili u blizini dijela tribine na kojem je došlo do naguravanja i sukoba među navijačima, pa su se popeli na tribinu kako bi djecu odveli na sigurno.

Snimku početka nereda pogledajte OVDJE (Sportklub).

Sažetak nereda pogledajte OVDJE (Sportklub).

Pogotke pogledajte OVDJE (Sportklub).

Prekid je trajao nešto više od 30 minuta, a u nastavku više nije bilo promjene rezultata.

Wolverhampton je osma momčad koja je izborila plasman u osminu finala FA Cupa.