REUTERS/Eric Gaillard

VIDEO Tudorov Marseille vodio pa si sam skuhao poraz

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 20.05.23. | 22:54

OM je ovim porazom ostao treći, a ima još dvije utakmice do kraja

Igor Tudor i njegov Marseille bili su u prilici vratili se na drugo mjesto francuskog nogometnog prvenstva koje donosi izravan plasman u Ligu prvaka barem na jedan dan, do nedjeljne utakmice Lensa u Lorientu, no glupo skrivljen kazneni udarac te primljeni pogodak za 1-1 unervozio je goste te je Lille preokretom pobijedio 2-1 u posljednjoj subotnjoj utakmici 36. kola Ligue 1.

Gosti su poveli pogotkom Jonathana Claussa u 29. minuti, no u 50. je Jonathan David izjednačio iz kaznenog udarca kojeg je skrivio vratar Olympiquea, no pravi krivci su obrambeni igrači koji su mu neoprezno vraćali loptu i još k tome nisu zagradili sušarnika. Nevjerojatan manjak koncentracije Tušinih pulena.

U 62. minuti Alexis Sanchez je odlično jurnuo u prostor i majstorski, nakon cimanja golmana, zabio za 1-2, no VAR je ipak “vidio” malo zaleđe (noga).

I onda u 72. minuti kazna za ofenzivnost OM-a, protunapad domaćih, Jonathan Bamba glavom za 2-1, njegov šesti gol u sezoni.