REUTERS/Marcelo Del Pozo

VIDEO Sevilla u velikom derbiju stigla do tek pete ligaške pobjede sezone

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 11.02.24. | 21:10

Druga pobjeda u nizu je ovo za Andalužane

Nogometaši Seville svladali su pred svojim navijačima madridski Atletico s minimalnih 1-0 u ogledu 24. kola španjolske La Lige.

Time je Sevilla ostvarila tek petu prvenstvenu pobjedu ove sezone, a za nju je najzaslužniji bio Isaac Romero, strijelac jedinog pogotka u 15. minuti. Atleticu je ovo bio šesti ligaški poraz u sezoni.

Pogodak pogledajte OVDJE (Arena Sport)

Sevilla je pobijedila drugu utakmicu u nizu u La Ligi, dok je madridska momčad drugi ligaški dvoboj zaredom ostala bez pobjede. Sevilla je napredovala za jedno mjesto na ljestvici te je sada 15., dok je Atletico ostao četvrti.

Nogometaši Mallorce prekinuli su negativan niz u španjolskoj La Ligi, kao domaćini su svladali Rayo Vallecano 2-1. Mallorca je povela u 48. minuti pogotkom Antonija Sancheza, dok je na 1-1 izjednačio Alvaro Garcia u 76. minuti. Kada se očekivalo da će sastavi podijelili plijen domaći igrač Muriqi je, glavom nakon kornera, pospremio loptu u mrežu za 2-1 slavlje Mallorce.