REUTERS/Marcelo Del Pozo

VIDEO Realu samo mršavi bod kod Betisa, kapetanu Modriću 70 minuta

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 09.12.23. | 18:22

Treći remi Kraljeva ove sezone

Nogometaši Betisa i madridskog Reala odigrali su 1-1 u utakmici 16. kola španjolskog prvenstva pred više od 50.000 gledatelja na stadionu Benito Villamarin u Sevilli.

Vodeća momčad prvenstva došla je do vodstva u 53. minuti kad je mrežu zatresao Jude Bellingham i došao do svog 12. prvenstvenog pogotka u sezoni. Aitor Ruibal je izjednačio na 1-1 u 66. minuti.

Golove pogledajte OVDJE (Arena Sport)

Luka Modrić je do 70. minute nosio kapetansku vrpcu, a tad ga je Carlo Ancelotti zamijenio Danijem Ceballosom.

Real Madrid je po treći put ove sezone osvojio samo bod i s 39 bodova je na vrhu ljestvice. Bod manje, ali i utakmicu manje, ima Girona koja će u nedjelju gostovati na Olimpijskom stadionu kod trećeplasirane Barcelone (34 boda).

Betis je s 26 bodova na sedmoj poziciji.