REUTERS/Daniele Mascolo
REUTERS/Daniele Mascolo

Fabregas o dolasku u Leverkusen: "Nakon sezone ću sjesti s klubom"

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 01.05.25. | 22:10

Priznao je da ima interesa

Tko će naslijediti Xabija Alonsa u Bayeru 04? Prema napisima u talijanskim medijima, u četvrtak je objavljen sastanak s trenerom Coma Cescom Fabregasom u Italiji, no njegov savjetnik to poriče. Međutim, Španjolac ispunjava Leverkusenove uvjete i jedan je od najtraženijih kandidata za trenera u Europi.

U velikom intervjuu za "Corriere dello Sport" u četvrtak, Fabregas je o svojoj budućnosti komentirao sljedeće:

"Još ništa nije odlučeno. Nakon sezone trebam kratki odmor da dođem do daha. Zatim ću sjesti s Comom. Klub je prioritet, ali volio bih znati koji su ciljevi", rekao je Katalonac.

„Svakako je normalno da su nas neki klubovi kontaktirali tražeći trenera. Mnogi su sigurno slušali Simeonea tijekom godina“, rekao je Fabregas, kojeg traže RB Leipzig, Milan i AS Roma, dodajući, „ali on je još uvijek u Atleticu. Za sve postoji pravo vrijeme.“


Tagovi

Serie ACesc FabregasXabi AlonsoBayer LeverkusenBundesligaComo

Ostale Vijesti