Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 12.02.17. | 10:59

Nije se baš previše proslavio hrvatski vratar Lovre Kalinić u jučerašnjem nastupu za svoj Gent u 26 kolu belgijskog prvenstva.

U domaćem susretu, Gent našeg čuvara mreže Lovre Kalinića je jučer na nevjerojatan način doživio poraz od Eupena. Tragičar je nažalost bio upravo bivši vratar Hajduka.

Kalinić je u 96. minuti daleko izašao iz svog prostora kako bi uhvatio jednu dugu loptu, no pogrešno je procijenio njezinu putanju i poklonio loptu gostima, koji su iskoristili pruženo. Onyekuru je bez problema poslao loptu u mrežu za 1:0 i pobjedu.

<iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/PwJAxtkx5_s" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

(Foto: Screenshot Germania Sport)