Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 24.08.14. | 09:02

Standardov krilni napadač Paul-Jose M'Poku dugo će pamtiti utakmicu između svojeg kluba i Westerloa.

Osim što će ovaj 22-godišnjak rođen u Kinshasi pamtiti ovu utakmicu, to će sigurno napraviti i navijači kluba iz Liegea. Naime, M'Poku je uspio promašiti čak dva kaznena udarca, u 71. i 83. minuti. Prvog je smjestio u prečku, a drugi je otišao pored gola.

Poveli su gosti u 4. minuti, a strijelac je bio Gounongbe. U 16. je izjednačio Louis da bi Gounongbe svojim drugim pogotkom u 34. minuti opet Westerlo doveo u prednost. Utakmicu je opet u egal doveo de Camargo u 55. minuti da bi onda na scenu stupio M'Poku promašivši dva jedanaesterca. Utakmica je završila 2:2.

Inače, subotnje utakmice Jupiler lige bile su u znaku dvostrukih strijelaca. Osim Gounongbea, dva gola je postigao i Coulibaly za Oostende te Kitambala za Charleroi. Obojica su svojim momčadima na taj način donijeli gostujuće pobjede. Za Kortrijk je cijelu utakmicu odigrao naš Ivan Santini, ali ni ovaj put se nije uspio upisati u listu strijelaca tako da je i dalje ostao s brojkom 0 u rubrici 'golovi' ove sezone.

PRO LEAGUE – 5. KOLO

Petak:

Genk – Gent 3:2 (Cisse 18', Mboyo 29', Okriashvili 67'/ Dejaegere 31', Milićević 34')