Screenshot Arenasport

VIDEO Musa ušao u 86., a u 87. i 89. zabio za ‘petardu’

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 13.05.23. | 21:39

Benfica ima sedam bodva prednosti, ali Porto u nedjelju igra protiv Casa Pije

Benfica je stigla nadomak naslova prvaka Portugala, nakon pobjede od 5-1 kod 14-plasiranog Portimonensea, ali kako drugoplasirani Porto koji trenutno zaostaje sedam bodova u nedjelju navečer igra doma protiv Casa Pije, nije za očekivati da već u ovom kolu Orlovi potvrde titulu.

Četvrti i peti pogodak za Crvene iz Lisabona zabio je hrvatski reprezentativac Petar Musa, prvi nakon kontre, drugi nakon pogreške vratara, ali golovi su golovi, nagledali smo se promašaja iz takvih situacija, a bivši nogometaš Zagreba bio je priseban.

Inače, Benfica je povela pogocima Grimalda (4.) i Relvasa (28.), smanjio je Pedrao (38.), a u 45. minuti Goncalo Ramos povisio na 1-3. Musa je Ramosa zamijenio tek u 86. minuti, a u 87. i 89. zabio dva gola.

Pogotke pogledajte OVDJE (Arenasport). (rv)