Screenshot/Arenasport

VIDEO Getafe minutu do kraja postigao pobjednički gol protiv Celte

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 11.02.24. | 16:14

U prvom nedjeljnom ogledu 24. kola španjolske La Lige nogometaši Getafea su pred svojim navijačima svladali Celtu iz Viga s 3-2.

Odigraj na svoje favorite u širokoj ponudi na Germaniji (Igraj odgovorno, 18+)

Svom suparniku Getafe je prvi udarac zadao na samom kraju prvog poluvremena kada je postigao dva pogotka. Prvo je u 41. minuti Borja Mayoral načeo Celtu. To je bio njegov 15. gol ove sezone, u 24 odigrane utakmice, što je najviše u povijesti Getafea. U nadoknadi prvog dijela Jaime Mata zabio je za 2-0.

Celta se uspjela vratiti do 2-2 nakon što je Strand Larsen u 77. smanjio na 1-2, dok je Allende u 85. minuti izjednačio rezultat. Celta taj bod nije zadržala već je Jaime Mata u 89. minuti postigao svoj drugi pogodak na susretu te je postavio konačnih 3-2. Celta je time pretrpjela treći prvenstveni poraz u posljednje četiri utakmice.

Unatoč pobjedi Getafe je ostao na 10. mjestu ljestvice, dok je Celta ostala šesnaesta.

Golove pogledajte OVDJE. (Arenasport)

U ponedjeljak se igra zadnja utakmica ovog kola, a sastat će se Almeria i Athletic Bilbao. (Hina/G)