REUTERS/Piroschka Van De Wouw

VIDEO Feyenoordu derbi, Ivanušecu 10 minuta

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 12.11.23. | 19:03

Vodeći dvojac nizozemskog prvenstva PSV Eindhoven i Feyenoord ostvario je pobjede u susretima 12. kola Eredivisie, dok je Ajax još jednom razočarao svoje navijače.

O prvim popdnevnim utakmicama više možete pročitati OVDJE, a predvečer je tri boda je dohvatio i aktualni prvak Feyenoord koju je u derbiju kola slavio sa 1-0 protiv AZ Alkmaara. Pogodak odluke zabio je Quinten Timber u 24. minuti.

Pogodak pogledajte OVDJE (Sportklub).

Hrvatski reprezentativac Luka Ivanušec je dobio priliku u zadnjih deset minuta za domaći sastav.

Na ljestvici vodi PSV s maksimalnih 36 bodova, Feyenoord je drugi sa 29 bodova, dok je Twente treći sa 29 bodova.

AZ je sada četvrti sa 26 bodova, a Ajax je na skromnoj 12. poziciji sa 12 bodova.