Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 27.12.14. | 20:14

Nogometaši Fenerbahčea vratili su se na vrh ljestvice turske Superlige, nakon što su u 15. kolu na domaćem terenu s minimalnih 1:0 svladali Mersin.

Fener je konačno uspio zadržati svoju mrežu netaknutom, a za vrijedna tri boda u 32. minuti pogodio je Mehmet Topal. Mogao je domaćin i do uvjerljivije pobjede, no Diego je u 84. minuti promašio 11-erac.

Kako god, Fenerbahče je preuzeo vrh ljestvice od Bešiktaša. Bilićev sastav sutra će pokušati vratiti prvo mjesto na gostovanju kod Konyaspora.

Inače, danas su odigrane još dvije utakmice 15. kola. Balikerispor je s 1:0 golom u 93. minuti slavio kod Karabukspora, a naš Ante Kulušić za pobjedničku momčad odradio je cijeli dvoboj. Basaksehir je pak nastavio sjajnu formu i domaćom pobjedom 3:1 protiv Erciyesspora zadržao četvrtu poziciju, povećavši prednost nad Trabzonsporom na pet bodova.