Cucco Ricucchi / ipa-agency.net

VIDEO Erlić iznudio crveni karton u remiju, Brekalo s klupe odgledao pobjedu Viola

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 17.12.23. | 16:53

Odigrane su još dvije utakmice Serie A, a danas nas očekuju još dva susreta

Nogometaši Fiorentine bodovno su se izjednačili s Napolijem na ljestvici talijanskog prvenstva teško izborenom 1-0 (0-0) domaćom pobjedom protiv predzadnje Verone.

Jedini gol na utakmici postigao je Beltran u 78. minuti, a možete ga pogledati OVDJE (Arenasport)

Gosti iz Verone propustili su na samom startu utakmice realizirati i kazneni udarac.

Josip Brekalo ostao je na klupi Fiorentine koja je sada peta sa 27 bodova, koliko ima i četvrti Napoli, dok je Verona ostala 19. sa samo 11 bodova.

Hrvatski reprezentativni stoper Martin Erlić odigrao je cijelu utakmicu za Sassuolo u 2-2 (0-1) remiju na gostovanju kod Udinesea te je na njemu napravjen prekršaj nakon kojega je isključen domaći igrač Payero u 59. minuti od rezultata 2-0 za Udinese.

Domaće su u vodstvo doveli Lucca (36) i Pereyra (55), ovaj drugi probivši se pored Erlića u 16-ercu, a važan bod Sassuolu spasio je Berardi (75-11m, 88-11m) s dva pogotka s bijele točke.

Sassuolo je ovim bodom ostao na 15. mjestu sa 16 bodova, tri više od Udinesea na 17. poziciji.