Screenshot Arenasport

VIDEO E moj Napoli: Posuđeni napadač presudio vlastitom klubu

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 14.04.24. | 15:21

Aktualni talijanski prvak Napoli odigrao je pred svojom publikom 2-2 s Frosinoneom u prvoj nedjeljnoj utakmici 32. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Napoli je dva puta vodio zahvaljujući Matteu Politanu (16.) i Victoru Osimhenu (63.), ali je Walid Cheddira, talijansko-marokanski napadač, kojeg je Napoli posudio Frosinoneu, dva puta bio strijelac (50., 73.).

Stvari bi bile još gore za Napolitance da kazneni udarac u 30. minuti nije promašio igrač gostiju Matias Soulé.

Pogotke pogledajte OVDJE (Arenasport).

Napoli, kojeg su navijači izviždali, sada je 8., šest bodova od 5. mjesta koje vodi u kvalifikacije za Ligu prvaka, a zauzima ga Roma koja ima utakmicu manje.

Frosinone, koji je u prosincu eliminirao Napoli iz talijanskog kupa pobjedom 4-0 na stadionu Diego-Armando-Maradona, i dalje je zapeo u opasnoj zoni (18.), s istim brojem bodova kao i 17-plasirana Verona, koja drži mjesto spasa.