Screenshot Arenasport

VIDEO Lecce u 89. minuti do pobjede protiv Empolija

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 13.04.24. | 17:30

Marin Pongračić je odigrao cijelu utakmicu za domaće

U prvom subotnjem ogledu 32. kola talijanske Serie A vrlo važnu pobjedu ostvarili su nogometaši Leccea, na domaćem terenu su svladali Empoli s 1-0.

Tvrda utakmica odlučena je u samoj završnici, u 89. minuti. Pierotti je ukrao loptu te asistirao samom Sansoneu koji je lako pogodio prazna vrata.

Dodajmo da je gostima VAR poništio pogodak iz 5. minute (Cerri).

Poništeni i priznati pogodak pogledajte OVDJE (Arenasport).

Lecce je time ostvario tek drugu prvenstvenu pobjedu u posljednja dva mjeseca, kao i što je zabio prvi pogodak nakon tri utakmice bez gola. Isto tako, bili su to Lecceu vrlo važni bodovi za bijeg iz donjeg doma ljestvice, trenutačno je Lecce na 13. mjestu.

Empoli je u prošlom kolu pobijedio Torino nakon što je izgubio četiri dvoboja u nizu. Sada se vratio porazima te je i dalje u teškoj situaciji, na 16. mjestu ljestvice. Empoli je na ovom susretu poveo već u petoj minuti golom Cerrija, ali je gol poništen nakon VAR provjere.

Hrvatski reprezentativac Marin Pongračić je odigrao cijelu utakmicu za Lecce.