tefanos Kyriazis / ipa-agency.n/IPA

VIDEO Derbi grčkog nogometa okončan remijem, igrali Kotarski, Vida i Ljubičić

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 11.02.24. | 22:30

Susret na solunskom stadionu Toumbas igran je bez gledatelja

U derbiju 22. kola grčkog nogometnog prvenstva PAOK i AEK su odigrali 1-1, pa je solunski sastav zadržao vodeću poziciju.

Bio je to okršaj sadašnjeg lidera PAOK-a i aktualnog prvaka AEK-a. Susret na solunskom stadionu Toumbas igran je bez gledatelja, a sudio je Azer Aliyar Agayev.

Gosti su poveli u 47. minuti golom Niclasa Eliassona, a izjednačio je Tomasz Kedziora u 89. minuti.

Pogotke pogledajte OVDJE (Sport klub)

Za PAOK je branio Dominik Kotarski, Domagoj Vida je za AEK igrao cijeli susret, dok je Robert Ljubičić ušao u igru u 82. minuti.

U ranije odigranom susretu Panathinaikos je na gostovanju pobijedio Panserraikos sa 3-0.

Golove za gostujući sastav zabili su Benjamin Verbič (8.), Sebastian Palacios (31,) i Alexander Jeremejeff (90+1) uz dvije asistencije Bernarda.

Tin Jedvaj nije nastupio za PAO koji je upisao treću uzastopnu pobjedu u svim natjecnjima bez primljenog gola.