REUTERS/Thilo Schmuelgen

VIDEO Bayern utrpao četiri komada i prošao prvu prepreku u DFB-Pokalu

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 26.09.23. | 22:45

U pretposljednjem susretu prvog kola njemačkog DFB Pokala minhenski Bayern je u gostima pobijedio trećeligaša Preussen Muenster s 4-0.

Već u devetoj minuti Bavarci su poveli pogotkom Chuopo Motinga, a do kraja poluvremena je i definitivno riješeno pitanje pobjednika s nova dva gola. U 40. minuti za 2-0 je pogodio Laimer, dok je u nadoknadi prvog dijela za 3-0 strijelac bio Kraetzig.

U nastavku je Bayern smirio ritam napadanja zadovoljan visokim vodstvom te je postigao još samo jedan pogodak. Sve je zaključeno golom Tela u 86. minuti za konačnih 4-0.

Golove pogledajte OVDJE.

Posljednju utakmicu prvog kola DFB Pokala u srijedu će odigrati Wehen Weisbaden i Leipzig.

DFB Pokal, 1. kolo:

Preussen Muenster - Bayern 0-4 (Chuopo Moting 9, Laimer 40, Kraetzig 45+5, Tel 86). (hina)