Screenshot
Screenshot

VIDEO Icardi napravio gaf kakav se rijetko viđa, kasnije se iskupio pobjedničkim golom

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 26.09.23. | 22:30

Svi navijači na stadionu su ostali u šoku

Galatasaray je u odgođenom susretu 3. kola u gostima svladao İstanbulspor 1-0. Pogodak za pobjedu Žuto-crvenih na Olimpijskom stadionu Atatürk postigao je Mauro Icardi u 42. minuti.

Galatasaray je prije toga izveo zanimljiv jedanaesterac u 37. minuti susreta. Kerem Aktürkoğlu pogurao je loptu s bijele točke i proslijedio Mauru Icardiju, ali Icardi nije mogao pronaći okvir gola, odnosno, promašio je cijeli gol.

Video situacije pogledajte OVDJE.

Ipak, u 42. minuti nakon dodavanja Kerema Aktürkoğlua, Icardi je lijepim udarcem postavio rezultat na 1-0. U 67. minuti sjajan udarac Kerema Demirbaya pogodio je gredu. Abdülkerim Bardakçi je zabio u 79. minuti, ali nakon pregleda VAR-a je poništen pa je susret završen s 1-0.

Žuto-crveni su ovom pobjedom povećali ligaški niz na 5 pobjedničkih utakmica i završili tjedan sa 16 bodova. İstanbulspor, koji ove sezone još nema pobjedu, doživio je treći uzastopni poraz i ostao na 2 boda.