REUTERS/Angelika Warmuth

VIDEO Bayer već slavi: Bayern klekao u Der Klassikeru!

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 30.03.24. | 20:52

Bavarci sad zaostaju 13 bodova za Apotekarima

Nogometaši Borussije iz Dortmunda nakon 10 su godina uspjeli svladati Bayern u Münchenu, u najvećem derbiju njemačkog prvenstva, takozvanom Der Klassikeru! U susretu 27. kola u subotu navečer slavili su na Allianz Areni sa 2-0 (1-0).

Goste iz Dortmunda u prednost je doveo Adeyemi (10.), da bi pobjedu odmjerenim udarcem potvrdio Ryerson (83.).

Harry Kane promašio je odličnu šansu u prvom poluvremenu, a pred kraj utakmice baš je njemu poništen pogodak. Razočarani navijači Bayerna stadion su počeli napuštati već u 85. minuti. Dovoljno su vidjeli (VIDEO - Sportklub).

Ovom pobjedom Borussia je stigla na četvrto mjesto na ljestvici sa 53 boda, tri manje od trećeg Stuttgarta, a tri više od petog RB Leipziga, dok je drugi Bayern ostao na 60 bodova, čak 13 manje od vodećeg Bayera iz Leverkusena koji je praktički osigurao svoj prvi naslov prvaka.