Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 11.03.18. | 18:09

Pobjede domaćina u Primeri.

Atletico Madrid na domaćem je terenu s uvjerljivih 3:0 svladao Celtu Vigo i zadržao osam bodova zaostatka za vodećom Barcelonom. U drugoj popodnevnoj utakmici Espanyol je svladao Real Sociedad na domaćem terenu, a u večernjem terminu odigrat će se još dvije.

Celta je držala „nulu“ do 44. minute kada je zabio najbolji strijelac Roji Blancosa, Antoine Grizemann. Atletico je riješio pitanje pobjednika u razmaku od 56. do 63. Prvo je zabio Vitolo na lijepu asistenciju Griezmanna, a konačni rezultat postavio je Correa, svega četiri minute nakon ulaska u igru.

Šime Vrsaljko za Atletico je odigrao svih 90 minuta.

Espanyol je svladao Sociedad nakon preokreta u drugom dijelu. Gosti su poveli pogotkom Williana Josea u 41., a Espanyol preokrenuo preko Baptistaa i Morena, čime je momčad iz Barcelone preskočila Sociedad na prvenstvenoj tablici.