Reuters/Jason Cairnduff

VIDEO Atletico preokretom porazio Villarreal

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 13.11.23. | 08:14

Druga su najefikasnija momčad lige

U susretu 13. kola španjolskog nogometnog prvenstva Atletico Madrid je preokretom pobijedio Villarreal sa 3-1.

Bila je to sedma Atleticova pobjeda u zadnjih osam kola, dok je Villarreal upisao drugi poraz u nizu, ostavši na samo jednoj pobjedi u zadnjih osam kola.

Žuta podmornica je povela u 20. minuti golom Gerarda Morena, no u posljednjim trenucima prvog dijela izjednačio je Axel Witsel.

Gosti su sve do same završnice držale remi, no u posljednjih deset minuta Atletico je prelomio utakmicu s dva gola. U 80. minuti je Antoine Griezmann svojim osmim golom ove sezone donio domaćinu prednost, a pobjedu je potvrdio Samuel Lino pet minuta kasnije.

Golove s utakmice pogledajte OVDJE (Arenasport)

Ovom pobjedom, Atletico Madrid na 4. mjesto ima 28 bodova, dok je Villarreal na 14. mjestu s 12 bodova.