REUTERS/Alberto Lingria

VIDEO Asistencija Vlašića u remiju Torina, nije pomogao ni VAR

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 07.05.23. | 17:13

Monza i Torino ostali su jedno ispred drugog, ali sada sa po 46 bodova

U dvoboju 34. kola talijanskog nogometnog prvenstva Torino, kojeg vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, je na svom travnjaku odigrao 1-1 protiv Monze.

Dvoboj susjeda na ljestvici završio je remijem. Torino je poveo početkom drugog dijela, no Monza je u samoj završnici izjednačila. Tražili su domaći VAR provjeru mogućeg kaznenog udarca u sudačkoj nadoknadi, pogledao je sudac, ali ostao pri svojoj odluci.

Torino je poveo u 46. minuti golom Antonia Sanabrije na asistenciju Nikole Vlašića, a izjednačio je Gianluca Caprari u 86. minuti. Vlašić je za domaći sastav igrao do 76. minute. Zabio je Torino I na isteku prvog poluvremena, ali je VAR detektirao igranje rukom u napadu pri primanju lopte.

Pogotke i sporne trenutke pogledajte OVDJE (Arenasport).

Monza je sada deveta sa 46 bodova, dok je Torino stepenicu niže s isto toliko bodova.