REUTERS/Massimo Pinca

VIDEO Uspavanka u Bergamu pripala Juventusu

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 07.05.23. | 14:16

Mario Pašalić je za poraženi sastav odigrao sat vremena nakon čega ga je Gasperini zamijenio Murielom

Očigledno se nije igračima Atalante i Juventusa previše svidio termin međusobne utakmice, a koji je bio na raspored za pola sata iza podneva. Jer, utakmica kakvu su odigrali je pogodavala ranom poslijepodnevnom drijemežu u kojemu se malo toga odvijalo pred vratima jednih i drugih. Tek se u drugom dijelu situacija popravila, pa smo i doživjeli nešto uzbuđenja.

Na koncu je Juventus ipak slavio u toj utakmici i to nakon što je Adrien Rabiot ubacio prizemnu loptu s lijeve strane, a odbijanac u mrežu u 56. minuti pospremio Samuel Iling Junior za 0-1 da bi onda u sudačkoj nadoknadi drugog poluvremena Dušan Vlahović zabio iz kontranapada za konačnih 0-2.

Mario Pašalić je za poraženi sastav odigrao sat vremena nakon čega ga je Gasperini zamijenio Murielom, a hrvatski veznjak je u finišu prvog dijela imao sjajnu priliku kada je usamljen u kaznenom prostoru dočekao povratnu loptu, ali je ljevicom pucao visoko preko gola.

Ovom pobjedom Juve je skočio na drugo mjesto Serie A, dok je Atalanta ostala na šestoj poziciji. (pz)