Valencia na dramatičan način došla do tek četvrte pobjede u prvenstvu, Sevilla kiksala

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 23.12.18. | 20:01

Zabili u 94. minuti za pobjedu.

Kakva utakmica na Mestalli. Valencia je potpuno dramatičan način došla do četvrte pobjede u prvenstvu, a već je 17 kola iza nas.

Šišmiši su protiv posljednjeplasirane Huesce poveli u 24. minuti golom Danija Pareja. Izjednačio je Cucho iz kaznenog udarca u 72. minuti i činilo se kako će Valencia jedanaesti puta u prvenstvu remizirati. Ipak, nevjerojatnu pobjedu u posljednjim sekundama, točnije u četvrtoj minuti sudačke nadoknade, donio Cristiano Piccini na asistenciju Rodriga.

Ovom pobjedom Valencia se popela na 8. mjesto s 22 boda, dok je Huesca ostala zadnja s tek osam poena na kontu.

U preostala dva današnja susreta, Sevilla se u prvoj minuti sudačke nadoknade golom Ben Yeddera  spasila poraza kod Leganesa, dok je Rayo Vallecano s 2:1 bio bolji od Levantea.

(foto: Reuters/SofaScore)