Yegor Aleyev/Newscom/PIXSELL

Uremović završio na popisu pa se ozlijedio, zamijenjen je nakon pola sata

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 20.09.21. | 21:48

Tek što ga je Dalić uvrstio među Vatrene, kapetan Rubina doživio je peh

U ruskoj ligi danas snage odmjerili Rubin Kazan te Zenit iz St. Petersburga. Gosti su slavili rezultatom 3:1, a sva tri pogotka zabili su u prvom dijelu, između 24. i 43. minute. Utješni gol za domaćine, zapravo autogol Zenita, pao je u 67. minuti.

Za Filipa Uremovića, kapetana Rubina koji je danas dobio poziv među Vatrene, vijesti o porazu nisu bile najgore na susretu. Naime, 24-godišnji stoper ozlijedio se u 27. minuti nakon što je dobio udarac u leđa. Igrač koji je zbog ozljede prethodno propustio i Svjetsko i Europsko prvenstvo morao je izaći iz igre. Težina ozljede još nije poznata.

Ukoliko bivši igrač Dinama ne bude spreman za oglede protiv Cipra i Slovačke, vjerojatno će ga u reprezentaciji zamijeniti Duje Ćaleta-Car koji se ovog puta našao na listi pretpoziva izbornika Zlatka Dalića.

Uz Uremovića, od stopera su pozvani Dejan Lovren, Domagoj Vida, Mile Škorić i Joško Gvardiol.