United za 50 milijuna eura želi čovjeka koji je Bilića stajao posla
Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 30.05.18. | 18:56
Odigrao je sjajno u završnici sezone.
Postigao je 11 golova ove sezone i bio najzaslužniji što je West Ham uspio živnuti u drugom dijelu iste, a United je za njega navodno spreman platiti velikih 50 milijuna eura. Arnautović se probio u Twenteu, kupio ga je potom Inter, ali tamo se nije nametnuo, a nakon toga igrao je za Werder i Stoke City gdje se afirmirao kao premierligaški igrač.
<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="hr"><p lang="en" dir="ltr">Manchester United interested in signing West Ham forward Marko Arnautovic. Player not for sale. Would cost more than £50m</p>— Kaveh Solhekol (@SkyKaveh) <a href="https://twitter.com/SkyKaveh/status/1001838900845871104?ref_src=twsrc%5Etfw">30. svibnja 2018.</a></blockquote>
<script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>
Sada je 29-godišnji Austrijanac pred transferom karijere u jedan od najvećih klubova svijeta, samo je pitanje kako bi se njegov buntovni karakter slagao s prgavim Joseom Mourinhom. Jedini je problem što West Ham nije zainteresiran za prodaju, ali stigne li prava ponuda, sigurni smo da će popustiti.
(Foto: Action Images)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Kriket
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.