TIJEK UTAKMICE: Liverpool - Barcelona 4:0

Vrijeme Čitanja: 2min | uto. 07.05.19. | 22:50

Liverpool – Barcelona 4:0

UŽIVO KLAĐENJE

> Divock uđe, Divock ne uđe! Redsi načeli Barcu na startu utakmice (VIDEO)

Messi dobio po glavi pa promašio čisti zicer (VIDEO)

90+5' KRAJ UTAKMICE! Nevjerojatan preokret Liverpoola i ulazak u finale drugu godinu zaredom.

90+1' Igrat će se pet minuta sudačke nadoknade.

90' Klopp radi posljednju izmjenu. Shaqiri izlazi iz igre, Sturridge ulazi.

85' Iz igre je izašao Origi, ušao je još jedan stoper, Joe Gomez.

79' LUUUUDNICAAAA! Liverpool je napravio nemoguće i preokrenuo rezultat na 4-0! Nevjerojatan propust napravili su gosti pustivši Origija samog na petercu prilikom izvođenja kornera. Zaboravljeni napadač je mirno poentirao za potpuno ludilo na Anfieldu!

75' Igru napušta Arturo Vidal, a mijenja ga Arthur.

68' Odlična lopta za Messija, ali je Argentinac otišao previše sa strane,vratar Liverpoola zatvara prvu vratnicu i odbija loptu u korner.

56' GOOOOOL Kakav nos Kloppa, fantastičan ubačaj Shaqirija glavom Wijnaldum posprema iza nemoćnog ter Stegena. Liverpool je izjednačio rezultat iz prve utakmice i vratio stvari na početak.

54' GOOOOOl Pogrešku obrane Barcelone koristi Wijnaldum, koji ubačaj sa strane posprema za 2:0.

51' Barca je uzvratila. Suarez prima odličano dodavanje Messija i dobro puca, ali je Alisson spreman.

50' Velika prilika za Liverpool. Udarac iz kornera nalazi glavu Van Dijka, ali ter Stegen spretno. brani.

46' Početak drugog poluvremena. Prva zamjena kod Liverpoola, umjesto Robertsona na teren ulazi Wijnaldum.

Kraj prvog poluvremena.

45'+4' Fantastična lopta Messija za Albu, koji u prilici jedan na jedan ne uspijeva savladati Alissona.

45'+3' Shaqiri neoprezno gubi loptu na centru, Messi dolazi u priliku, ali udarac prolazi pored gola.

42' Robertson prijeti iz daljine, ali obrambeni igrač klizećim startom odbija loptu u korner.

23' Liverpool ponovo prijeti, udarac Robertsona brani ter Stegen.

18' Opet prilika Barce. Odličan udarac Coutinha, ali vratar je spreman.

15' Kakva prilika za Barcu. Neshvatljiva reakcija Messija, umjesto udarca krenuo je u dribling i upropastio priliku.

14' Prva prilika za Barcelonu,udarac Messia brani vratar Alissson.

7' GOOOOOL Liverpool je krenuo fantastično. Udarac Hendersona brani ter Stegen, ali odbijenu loptu Origi posprema u praznu mrežu.

1' Počela je utakmica na Anfieldu.

*********

Večeras nas od 21 sat očekuje uzvrat polufinala Lige prvaka između Liverpoola i Barcelone. Gosti dolaze na Anfield sa prednošću 3:0 iz prve utakmice. Domaćin na svom terenu traži čudo protiv Blaugrane, a u prilog im ne ide izostanak glavnog napadačkog dvojca Salaha i Firmina, a umjesto njih igraju Shaqiri i Origi.

Pobjednik dvoboja će jurišati na svoj šesti naslov najbolje europske momčadi, a na tom putu će im stajati bolji iz dvoboja Ajax – Tottenham.