Pixsell

Spas u zadnji čas: Krstanović produžio san Hajdukovih juniora u obranu titule

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 10.05.23. | 13:42

U narednom kolu Bijeli i Modri igraju međusobno na Poljudu u ponedjeljak u 11 sati.

U zaostalom susretu 24. kola Prve NL juniori Hajduka su slavili u važnom okršaju protiv Lokomotive na Poljudu s 2-1.

Lokomotiva je povela u 11. minuti s 1-0 pogotkom glavom Matijevića. Već šest minuta kasnije stiglo je izjednačenje - Đolonga je asistirao za Vrcića koji je pogodio za 1-1.

I kada se već činilo da će se utakmica završiti bez pobjednika, Hajduk je zabio za 2-1 u 90. minuti. Strijelac? Ivan Krstanović…

U narednom kolu Hajduk dočekuje Dinamo u utakmici u kojoj se odlučuje prvenstvo. Naime, Hajduk trenutno ima 62 boda, a Dinamo dva više uz utakmicu više.

Hajduk: Buljan, Đolonga, Arković, Begonja, Hrgović, Kavelj, Capan, Reić, Brajković, Vrcić, Duić.

Klupa: Fesyuk, Žeravica, Jurak, Lončar, Pavić, Bobanović, Krstanović.

Lokomotiva: Vincelj, Zubović, Stanić, Matijević, Batur, Brešić, Kukavica, Sušak, Leko, Borovičkić, Markanović.

Klupa: Kešina, Zlatunić, Baždarić, Šimić, Baškarad, Olić, Canjuga.