Šest komada u mreži Pletikose, novo slavlje Zenita u derbiju, prvijenac Valbuene

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 31.08.14. | 21:48

Čak šest pogodaka primio je Stipe Pletikosa na golu Rostova kod moskovskog CSKA u 6. kolu ruske Premier lige...

CSKA je protiv Rostova slavio sa 6:0, iako je na poluvremenu bilo tek 1:0. No u nastavku domaćin dodaje gas i stiže do uvjerljive pobjede. Hat-trick je zabio Natcho, dva gola Musa, a jedan Eremenko. Osim Pletikose, za Rostov je svih 90 minuta odigrao i Hrvoje Milić.

Zenitu je pripao derbi kod Lokomotiva, a za minimalni trijumf nakon sat vremena igre pogodilo je skupo pojačanje iz Man Cityja, Javi Garcia. Svih 90 minuta u obrani Lokomotiva odradio je Vedran Ćorluka, koji je u 58. minuti dobio žuti karton.

Pobjedu na teškom gostovanju ostvario je i Dinamo Moskva, svladavši Krasnodar s 2:0, zahvaljujući zgodicima Valbuene u 35. i Noboe u 49. minuti. Valbueni je ovo bio prvijenac u dresu Dinama.

Kazan i Ufa odigrali su 1:1. Marko Livaja je utakmicu gledao s domaće klupe, dok je Ivan Paurević za Ufu ušao u igru u 36. minuti.

(Foto: PIXSELL)

CSKA MoskvaRostovStipe PletikosaHrvoje MilićLokomotiv MoskvaVedran ĆorlukaKrasnodarZenitJavi GarciaDinamo MoskvaMathieu Valbuena