Serie A: Udinese i Torino podijelili bodove u uzbudljivoj utakmici

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 31.10.16. | 20:53

Za domaćine je Stipe Perica odigrao drugo poluvrijeme, dok Andrija Balić nije ušao s klupe.

U posljednjoj utakmici 11. kola Serie A gledali smo itekako zanimljiv susret između Udinesea i Torina. Na kraju je palo čak četiri pogotka, a konačni rezultat bio je 2:2.

Poveo je Torino preko Benassija u 15. minuti, a taj je rezultat bio aktivan sve do 60. minute, kada je Thereau ugurao loptu u mrežu Torina za 1:1. Preokret je donio Zapata deset minuta kasnije, da bi Adem Ljajić efektnim pogotkom u 70. minuti postavio konačnih 2:2.

Od naših igrača za Udinese je drugo poluvrijeme odigrao Stipe Perica, dok Andrija Balić nije ulazio s klupe. Udinese je na 12. mjestu ljestvice s 14 bodova, a Torino drži 8. poziciju sa 16 bodova.