Real sigurno protiv Espanyola

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 27.01.19. | 22:37

'Krljevski klub' je pobijedio rezultatom 4:2.

Prošle godine je Espanyol prekinuo niz od 11 pobjeda Reala u međusobnim dvobojima, odnosno 22 bez poraza 'Kraljevskog kluba', no sada Madriđani nisu dozvolili iznenađenje na El Pratu. Pobijedili su s 4:2.

Real je brzo usmjerio utakmicu u svoju stranu. Benzema je u 4. minuti doveo svoju momčad u vodstvo, a Sergio Ramos je 11 minuta kasnije udvostručio prednost Reala. Baptistao je u 25. minuti dao nadu Espanyolu, ali ju je svojim durgim golom ugasio Benzema u posljednjoj minuti prvog poluvremena.

U nastavku smo vidjeli još dva gola – Bale je u 67. bio siguran za 4:1, a Rosales je u 81. postavio konačan rezultat. Spomenimo i da je Real od 72. minute bio s igračem manje zbog isključenja Varanea te da je Modrić igrao do 76. minute kada ga je zamijenio Marcelo.