
Real se ne predaje: "Kazna se ne može izvršiti"
Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 05.12.15. | 09:17
Real Madrid se odlučio žaliti na odluku o izbacivanju iz Kupa kralja zbog administrativne pogreške.
Kraljevski klub u petak navečer i službeno je izvijestio da će se žaliti na odluku o izbacivanju iz Španjolskog kupa zbog povrede pravila, jer je kako tvrde njegovi čelnici, i sudac prilikom donošenja presude prihvatio njihov argument da napadač Denis Čerišev nije bio osobno obaviješten da ne smije igrati.
„Real Madrid je primio rješenje suca u petak nešto iza 18 sati i nakon što ga je analizirao, uvidio je da se u njemu navodi kako Španjolski nogometni savez nije osobno obavijestio igrača Čeriševa da ne smije igrati. Osobna obavijest jedini je način da kazna bude primjenjiva, kao što se to navodi u disciplinskom pravilniku“, odgovorio je Real Madridu u e-mailu Hini.
Upravo je to razlog zbog kojeg će Real uložiti žalbu na odluku o izbacivanju iz Kupa, navodi se u poruci. Činjenicu da Čerišev nije bio obaviješten kako nema pravo nastupa protiv Cadiza u petak poslijepodne na izvanrednoj konferenciji za novinare istaknuo je i Realov predsjednik Florentino Perez.
„Nitko mu osobno nije rekao da ne smije igrati. I zbog toga se kazna ne može izvršiti“, poručuju iz Reala.
Podsjetimo, Čerišev je prošle sezone igrao na posudbi u Villarrealu, a tada je skupio tri žuta kartona u Kupu. Protiv Cadiza je zaigrao, iako nije imao pravo nastupa, te čak zabio prvi gol u pobjedi Reala 3:1.
(Foto: Action Images)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Kriket
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.