.jpg)
PSG misli ozbiljno: Hakimi je i službeno igrač francuskog doprvaka
Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 06.07.21. | 18:13
Marokanac seli u Pariz nakon uspješne sezone u Interu
Nakon desetak dana neslužbenih glasina na Twitteru, napokon je vijest službena. Achraf Hakimi je prošao liječnički pregled i potpisao ugovor s PSG-om do ljeta 2025. godine.
Inter je s ovim transferom utržio 71 milijun eura u svoju blagajnu, čime Hakimi postaje i najskuplje plaćeni desni bek. Marokanac seli u Pariz zbog financijskog fair playa, koji je prema riječima slavnog transfer “insider” Fabrizia Romana, ovom prodajom u potpunosti ispoštovan. Inter više nije dužan prodati niti jednog “kapitalca”.
Achraf je sve do 2020. godine bio član madridskog Reala. Potom je prodan u redove novog talijanskog prvaka za 45 milijuna eura, što je reprezentativac klubu dobrim igrama – isplatio. Ipak, čini se da je Hakimi “žrtveno janje” za UEFA-ine financijske regulative, pa će sreću potražiti u Parizu. Transfer mu sigurno neće teško pasti, Marokanac će udvostručiti svoja dosadašnja primanja. Neslužbeno se doznaje kako će mu godišnja plaća iznositi vrtoglavih 10 milijuna eura!
Ako ništa, imat će s kime igrati. PSG ne odustaje od svog nauma da osvoji Ligu prvaka. Osim Hakimija, momčadi će se pridružiti i Donnarumma, Wijnaldum, a pred potpisom je i Sergio Ramos.
Appreciate the talent! ✍️🎨 pic.twitter.com/QSZCqVNaOg
— Paris Saint-Germain (@PSG_English) July 6, 2021
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Ragbi
Stolni Tenis
Dota
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.