Preporođeni Lampard vodio Man City do pobjede 7:0! (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 24.09.14. | 23:11

Večeras u engleskom Liga kupu nije bilo iznenađenja, kao primjerice sinoć kada je Arsenal ispao, a Liverpool se jedva provukao nakon penala...

Manchester City je sa čak 7:0 je pregazio Sheffield Wednesday! Vjerovali ili ne, na poluvremenu je bilo 0:0, no onda je uslijedila rapsodija Građana. Engleske prvake je predvodio očito dobro raspoloženi Frank Lampard s dva gola, koliko je zabio i Edin Džeko. Po jedan su dodali Jesus Navas, Yaya Toure i mladi Španjolac Jose Angel Pozo.

Prolaz dalje izborio je i Chelsea, koji je u kombiniranom sastavu, više na rutinu, s 2:1 svladao Bolton. Povela je Mourinhova momčad golom Zoume u 25. minuti, no ubrzo je izjednačio Mills. Chelseaju je pobjedu donio Oscar u 55. minuti.

Tottenham se na svom stadionu mučio s Nottingham Forrestom koji je čak i poveo u 62. minuti, ali ipak nije izdržao. Pijetlovi su preokrenuli pogocima Masona, Soldada i Kanea.

Liga kup, rezultati:

Manchester City – Sheffield Wednesday 7:0 (Lampard 47' i 90+3', Džeko 53' i 77', Navas 54', Yaya Toure 60' (11-m), Pozo 88')
Chelsea – Bolton 2:1 (Zouma 25', Oscar 55' / Mills 31')
Tottenham – Nottingham 3:1 (Mason 72', Soldado 83', Kane 90+1' / Grant 62')
WBA – Hull 3:2 (Brown 15', McAuley 87', Berahino 89' / T. Ince 41', Brady 50')
Burton – Brighton 0:3 (R. Ince 18', LuaLua 37', Mackail-Smith 66')
Crystal Palace – Newcastle 2:2 (Gayle 25' (11-m), KaiKai 90+2' / Riviere 36' i 49' (11-m) * produžeci