Prekinut Bilićev niz bez poraza: Bešiktaš preokrenuo s igračem manje, pa izgubio u samom finišu! (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 27.10.14. | 21:44

Večeras je prekinut niz od deset utakmica bez poraza Slavena Bilića i njegovog Bešiktaša...

Bešiktaš je sa 4-2-0 krenuo u tursko prvenstvo, a u četvrtak su s uvjerljivih 4:0 u Beogradu pobijedili Partizan. Ipak, u sedmom kolu Superlige doživjeli su prvi poraz, i to kod Erciyesspora koji do ove runde nije znao za pobjedu. Domaćin je slavio s 3:2 u ludoj utakmici s dva preokreta.

U prvom dijelu golova nije bilo, a u 54. minuti Boye dovodi Erciyesspor u vodstvo. Kada je u 67. minuti Bilićev sastav ostao s igračem manje nakon isključenja Torea, činilo se mu nema spasa. Međutim, nošeni podrškom gotovo dvije tisuće navijača gosti preokreću golovima Kerima Freija u 70. i 85. minuti. Domaćin se ne predaje i u 89. minuti izjednačuje preko Brazilca Edinha. Potpuni šok bivšem hrvatskog izborniku priskrbio je Cenk Alkilic koji u sudačkoj nadoknadi pogađa za nevjerojatni trijumf Erciyesspora.

Unatoč ovom porazu, Bešiktaš je sa 14 bodova ostao vodeći na ljestvici Superlige, dok je Erciyesspor prvom pobjedom u sezoni pobjegao iz opasne zone i stigao do 14. mjesta.