Erik Williams-USA TODAY Sports

Panama u četvrtfinalu Gold Cupa

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 01.07.23. | 13:03

Za razliku od njih, Kostarika se muči.

Panama je u petak u Harrisonu sa 2-1 pobijedila Martinique u utakmici skupine C CONCACAF Gold Cupa, dok su El Salvador i Kostarika odigrali neodlučeno 0-0. Panama je slavila golovima Josea Fajarda i Michaela Amira Murilla u drugom poluvremenu.

Zahvaljujući svojoj pobjedi i neodlučenom rezultatu iz drugog susreta Panama (2-0-0, 6 bodova) je izborila je četvrtfinale, a završit će na vrhu skupine ako pobijede El Salvador u nedjelju u Houstonu.

Martinique (1-1-0, 3 boda) bi prošao dalje pobjedom nad Kostarikom u nedjelju u Harrisonu.

Prvi pogodak na utakmici postigao je Fajardo u 57. minuti nakon dodavanja Erica Davisa. Dvanaest minuta kasnije Panama je udvostručila prednost. Murillo je desnom nogom zakucao preko glave vratara Thea De Percina.

Karl Fabien postigao je utješni pogodak za Martinique u trećoj minuti nadoknade drugog poluvremena.