OCJENE – Rijeka: Jednom riječju - Sramota

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 08.05.22. | 19:44

Slažete li se s nama?

Evo kako smo vidjeli izvedbu nogometaša Rijeke u Jadranskom derbiju. Slažete li se s nama?

Nediljko LabrovićVratar
<p>Kod golova nije mogao ništa, ali opet je bio puno nesigurniji nego inače. Pola ocjene ‘nategnuto’ prema gore zbog obranjenog zicera Biuku, ostalo se nema što više za dodati.</p>
Ocjena
6
Andres SolanoObrana
<p>Najgora utakmica otkako je stigao na Kvarner. Nije ga bilo nigjde prema naprije, baš kao što nije pretjerano pomagao ni u fazi obrane budući da su gosti dosta prijetili po njegovoj strani. Nije znao što ga je snašlo.</p>
Ocjena
5
Anton KrešićObrana
<p>Ima skoro dva metra, a na terenu je izgledao kao da je za 50 centimetara manji. Čuvao je Livaju, a kakav je posao odradio, najbolje govori konačan rezultat i pogled na listu strijelaca. On se isto na ljeto vraća u Atalantu, ali u Bergamu se neće dugo zadržati.</p>
Ocjena
5
Darko VelkovskiObrana
<p>U onom trenutku kad ga je Livaja okrenuo na centru imao je osjećaj kao da u lunaparku, a ne na nogometnom travnjaku. U drugom poluvremenu bolji, ali što ti to vrijedi kad tvoja momčad u prvih 45 minuta dobije tri pogotka? Velkovski je na odlasku, ali ako ga je neki potencijalni kupci danas gledali, onda će se sigurno okrenuti nekim drugim opcijama.</p>
Ocjena
5
Andrija VukčevićObrana
<p>Nije bio na očekivanoj razini. Ni prema naprijed, ni prema nazad. Stalno u nekom ‘međuprostoru’, s tim da je taj međuprostor bio prazan. Loša predstava, uklopio se u sivilo momčadi.</p>
Ocjena
5
Lindon SelahiVezni red
<p>Radio je puno, kao što je to i uobičajeno u njegovom slučaju, ali danas nije došao do izražaja te se kraj sjajnog Grgića nije uspio nametnuti. Njegovo zalaganje nikad ne dolazi u pitanje, ali učinak je nešto drugo, a on je danas izostao.</p>
Ocjena
5
Domagoj PavičićVezni red
<p>Današnju utakmicu započeo je s kapetanskom trakom oko ruke, vjerojatno kao znak zahvale za sve ono što je napravio u dresu Rijeke otkako je stigao na Kvarner. Počeo je dobro, s vremenom malo pao, ali treba reći kako je Grgić na njemu odradio sjajan posao. Ne bi napustio teren da Drmić nije pocrvenio,</p>
Ocjena
5.5
Robert MurićVezni red
<p>Ako netko zna gdje je bio Robert Murić ove nedjelje od 17 do 17.45 neka javi Goranu Tomiću i svim simpatizerima Rijeke. Bio je loš u fazi obrane, što nije ništa novo, dok je u fazi napada bio nevidljiv. Uputio je tek jedan udarac, ali kakav je isti bio, bolje da ga nije ni uputio.</p>
Ocjena
5
Haris VučkićNapad
<p>Slovenac je bio možda i najbolji igrač Rijeke u prvih 45 minuta, uputio je dva dobra udarca, ali zbog manje ozljede morao je ostati u svlačionici. Osim toga, Tomić je morao mijenjati, stoga je Vučkić ispao žrtva promjene sistema.</p>
Ocjena
5.5
Adam ČerinVezni red
<p>Nevidljivi Adam. Danas ideja Tomića nije bila uspješna, on je ipak primarno srednji vezni, a ne lijevo krilo. Ono što mu se zamjera je što je na 0:0 odlučio pucati, a ne kratkim dodavanjem uposliti Vučkića koji je mogao do pogotka. Može on puno bolje, danas je bio ispod svake razine.</p>
Ocjena
5
Josip DrmićNapad
<p>Tragičar. Nije ga bilo ‘na mapi’, djelovao je ispuhano već nakon 20-ak minuta, a onda je još dobio i crveni karton zbog šamaranja. A kad je crveni karton nešto po čemu se najviše istakneš, onda nije potrebno dalje polemizirati kakvu si utakmicu odigrao.</p>
Ocjena
5
Hrvoje SmolčićObrana
<p>Trudio se, ali bilo je to puno premalo. Uostalom, on se našao na terenu u nastavku samo jer se Tomić odlučio promijeniti sustav. Ako već nije prodan u Eintracht, taj će transfer doći u pitanje, jer Smolčić je u prvom dijelu sezone bio nemjerljivo bolji nego sad, iako je upitno što to znači ‘dobar’ kad si ti kapetan, defenzivac, a tvoja momčad prima tako puno pogodaka iz utakmice u utakmicu.</p>
Ocjena
5.5
Ivan LepinjicaVezni red
<p>Od 46. umjesto Vučkića. On je zadužen za destrukciju, a ušao je kad momčad gubi 0:3, stoga se od njega nije moglo puno toga dobiti danas. I njega je Grgić ugasio, iako je na momente imao zanimljive odluke.</p>
Ocjena
5
Prince AmpemVezni red
<p>Od 46. umjestro solana. Pokušavao je, stalno bio ‘tu negdje’, ali nakon što je pocrvenio Drmić, više nije imao koga tražiti svojim ubačajima. Hajduk se povukao, nisu srljali prema naprijed, a prodornost i dubina koju Ampem daje nije mogla doći do izražaja.</p><p>&nbsp;</p>