REUTERS/Dylan Martinez
REUTERS/Dylan Martinez

Ni trofej mu nije pomogao: Ange Postecoglou više nije Tottenhamov trener!

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 06.06.25. | 17:52

Australski strateg dobio je otkaz samo dva i pol tjedna nakon trijumfa u Europskoj ligi

Iako se to zbog tek 17. mjesta u netom završenoj sezoni Premier lige možda i moglo očekivati da će Ange Postecoglou dobiti otkaz u Tottenhamu, činilo se da će ga spasiti prekid višegodišnje suše i osvajanje Europske lige. Ipak, ni to mu nije pomoglo u očuvanju posla, engleski mediji javljaju da ga je klupski gazda Daniel Levy smijenio.

Podsjetimo, bio je to prvi trofej Spursa nakon punih 17 godina, uz koji su se plasirali i u Ligu prvaka, ali očito je problem nastao zbog tog 17. mjesta, najgoreg za ovaj klub otkako je Premier lige. Čak 22 je poraza ubilježio u ligi, što je najviše za jednu momčad koja nije ispala iz prvenstva, što je pogotovo bilo iznenađenje nakon prošlosezonske pete pozicije.

Levy je odlučio prekinuti taj loš niz i stil, ali i potražiti već četvrtog trenera u isto toliko proteklih godina. Kako pišu engleski mediji, kao glavni kandidat za njegovog nasljednika spominje se Brentfordov trener Thomas Frank, koji je tu momčad prije četiri godine uveo u najviši rang engleskog nogometa. No, neće to biti tako jednostavno, danski strateg u svojem ugovoru ima odštetnu klauzulu u visini od čak devet milijuna funti.


Zaigraj odmah, Germania!

Cjelokupnu Germanijinu ponudu pronađite i proučite OVDJE.


Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.


Tagovi

Premier ligaTottenhamAnge PostecoglouDaniel Levy

Ostale Vijesti