REUTERS/Albert Gea

Ne ide i ne ide: Barca se kod kuće mučila te izvukla bod protiv Granade (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 20.09.21. | 22:45

Blaugana je sada sedma na tablici

Problemi u i oko Barcelone traju već neko vrijeme, a jedan od glavnih je, naravno, rezultat. Nakon što ih je s 3:0 svladao Bayern, momčad Ronalda Koemana upisala je domaći remi u prvenstvu protiv Granade. Završilo je rezultatom 1:1.

Prvi pogodak na utakmici pao je već u 2. minuti susreta. Gosti su dobili korner s lijeve strane, lopta se pred kaznenim prostorom odbila Sergiju Escuderu koji ga je izveo i Španjolac ubačajem na drugu stativu pronalazi Domingosa Duartea. Marc-Andre Ter Stegen ovdje ništa nije mogao.

Pogodak Duartea pogledajte OVDJE.

Domaćini su dominirali u posjedu, no do izjednačujućeg pogotka stigli tek u 90. minuti. Strijelac je nakon centaršuta 17-godišnjeg veznjaka Gavija i gužve u kaznenom prostoru Ronaldo Araujo, koji postavlja konačni rezultat i Barci donosi bod.