Milan Sabic/PIXSELL

Na pravom mjestu u pravo vrijeme: Caktaš s dva pogotka donio pobjedu Damacu (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 24.09.21. | 18:57

Dugogodišnji član Hajduka raspoložen je u Saudijskoj Arabiji

Nogometaši saudijskog Damaca predvođeni trenerom Krešimirom Režićem danas gostuju kod momčadi Abhe. Od prve su minute zaigrali bivši HNL-ovci Mijo Caktaš i El Arbi Hilal Soudani, a upravo je jedan od njih zabio dva pogotka u pobjedi svoje momčadi 3:1.

Bivši kapetan Hajduka Caktaš bio je na pravom mjestu u pravo vrijeme u 17. minuti te nakon udarca jednog od svojih suigrača i loše reakcije protivničkog vratara pred golom Abhe stigao do lopte i zakucao ju u mrežu.

Prvi pogodak Caktaša pogledajte OVDJE.

Drugi pogodak Caktaša nakon idealnog centaršuta u kazneni prostor pogledajte OVDJE.

29-godišnjaku to su drugi i treći pogodak za novi klub u šest utakmica. Prethodno se u strijelce upisao na domaćem terenu protiv Al-Taija u drugom kolu.