Milan Sabic/PIXSELL

Mladi hajdukovac već u prvoj utakmici zatresao mrežu

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 03.07.22. | 10:06

Stigao je na posudbu i odmah se upisao u strijelce

U potrazi za minutažom talentirani napadač Marin Ljubičić otišao je na posudbu u austrijski LASK. Bivši klub njegovog nekadašnjeg suigrača Lukasa Grgića bio je u potrazi za napadačem nakon što su prodali Marka Raguža u bečku Austriju.

Ljubičić je nakon prošle sezone tražio mjesto na kojem će dobiti više minuta i prilika da pokaže sve što zna. U Hajduku je dobivao prilike početkom sezone, a onda je u konkurenciji Marka Livaje, Nikole Kalinića i Jana Mlakara ta minutaža pala. Kad je odlazio u LASK rekao mu je Grgić da ima potencijal koji će tamo eksplodirati, a po svemu sudeći to je nagovijestio i Ljubičić.

Već u prvoj utakmici za LASK upisao se u strijelce. Bilo je to u prijateljskom susretu austrijskog kluba s rumunjskim Rapidom u kojoj su slavili 2:0. Strijelac prvog pogotka bio je Marin Ljubičić u 12. minuti susreta.

Austrijanci imaju i opciju otkupa ugovora Ljubičića, a nastavi li kako je počeo teško da je neće pokušati iskoristiti. (K. M.)