REUTERS/Daniele Mascolo

Milan Badelj i Genoa bolji od hrvatske kolonije u Torinu (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | pet. 18.03.22. | 22:57

Ivan Jurić sa svojim Torinom ipak nije uspio uzeti bodove na gostovanju kod Genoe - domaćini su pogotkom Portanove slavili s minimalnih 1:0.

Iz perspektive stanja na ljestvici više može žaliti hrvatski strateg na klupi torinskog kluba jer Genoa je prije ove utakmice držala pretposljednje mjesto Serie A sa skromnih 19 bodova, dok je Torino 11. momčad talijanskog prvenstva i koja je nakon ove utakmice ostala na bodovnom saldu od 35 bodova. Trenutak koji je presudio pobjednika ove utakmice zbio se već u 14. minuti. Frendrup je fino probio svoje desni bok, uputio oštru loptu u srce kaznenog prostora Torina, a smušenost gostujuće obrane je gurnula Portanovu u mat situaciju te je igrač Genoe samo morao ubaciti loptu u praznu mrežu.

Pogodak Portanove pogledajte OVDJE

Onda se deset minuta kasnije odvio događaj koji je mogao usmjeriti utakmicu na drugu stranu. Naime, nakon što je u desetoj minuti zaradio prvi žuti karton, Ostigard je već u 24. zaradio i drugi, isključujući zbog čega su njegovi suigrači većinu utakmice morali biti u podređenom položaju. No na koncu Torino nije uspio. Imali su nekoliko zgodnih prilika, ali igrači Genoe su teren napustili s osmijehom na licima. Kod pobjednika je Milan Badelj odigrao 93 minute, dok je kod Torina Marko Pjaca odigrao cijelu utakmicu, dok je Josip Brekalo u igru ušao u 51. minuti.

U ranijem je pak terminu Sassuolo na svom terenu pregazio Speziju našeg Martina Erlića s 4:1.